A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

USA - Diskuze

Původní dotaz

Zázračné parkování

30.11.-0001 00:00:00 | ferdyš
ferdyš
:-D Ferdo něco podobnýho jsem navštívil ve Španělsku-Portaventura tomu říkají. Patří to amíkům, nějaký filmový společnosti. A je to super
Ty taky :-D :-D
Dobrou nebo dobré ranko? ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Baroška 18.05.2008 17:44

Skvělý zážitek :-P ! Při čtení jsem si připadala jako,že tam stojím na tom parkovišti a je mi do breku!!! :-?

ZdenaB 23.04.2008 20:54
Meggys 22.04.2008 23:28

jo a zapoměla jsem napsat, že se už MOC těším na další fajné počteníčko.

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
Meggys 22.04.2008 23:26

To se fakt nedá číst ;-) . Čtu to jedním dechem a doslova hltám písmena. Fakt dobrý a to parkování nemělo chybu.
Trochu mi to připomělo náš zážitek z Irska (byla již tma když jsme přiletěli do Dublinu a byli jsme děsně unavení) a auto z půjčovny mělo stát na takovém parkovišti - nebylo sice až tak obrovské jako jste měli vy, ale nám to rozlohou úplně stačilo. To auto mělo stát přímo na jednom čísle jedné řady, ale nestálo tam (stálo tam jiné auto stejného typu auta) a když jsme kukli kolem sebe, tak jak na potvoru všude kolem stáli skoro všechny auta toho stejného typu, který jsme si vypůjčili. Po asi 5 minutách zkoumání SPZ nás konečně napadlo zmáčknout centrál různým směrem a bedlivě koukat, zda a kde se rozsvítí. Nikde však nic. Za dalších 5 minut co jsme mačkali jak zuřiví, šli kolem nějací lidi, kteří byli asi znalí toho, že auta nenechává půjčovna tam kde má, vše pochopili a pomohli nám ho najít.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
hojsadlo 22.04.2008 23:21

:-D Ferdo něco podobnýho jsem navštívil ve Španělsku-Portaventura tomu říkají. Patří to amíkům, nějaký filmový společnosti. A je to super
Ty taky :-D :-D
Dobrou nebo dobré ranko? ;-)

• Anonym (4)
Zpět na všechny diskuze