A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

USA - Diskuze

Původní dotaz

Zásuvky v USA

07.01.2012 19:12:19 | anngirl
anngirl
Pěkný večer, chystám se do USA a zajímá mě jak to mají se zásuvkami. Vím, že budu potřebovat adaptér. Zajímá mě jestli mi bude fungovat fén, když na šňůře má napsané pouze napětí 250V, nebo jestli ho mám rovnou nechat doma. Můžete mi doporučit nějaký adaptér? Děkuji za odpovědi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Aneta.Motylova 19.04.2014 08:13
Re: Zásuvky v USA  

Tak rozdíl v zapojení do zásuvky mě hodně mrzí, když tam člověk letí, tak by si se sebou přivezl nejednu hezkou, ale především drahou věcičku, která je u nás doslova k nezaplacení, ale bohužel, to snad mají naschvál ;-)

Marta 25.01.2012 23:15

:-D

• Anonym (2)
Marta 08.01.2012 16:49
  • Anonym (1)
  • Anonym (1)
Marta 08.01.2012 16:44

tak fen určitě fungovat nebude, byl by potřeba adapter na 125V. My jsme tam nabíjeli kameru, ale ta měla nabíječku na napětí 125 i 250, Také jsme si domů přivezli na vánoční stromek svítícího andílka, tak jsme k němu koupili ještě světýlka a tady nám to spojili dohromady, jinak by to nefungovalo.Jinak by se nám tam líbilo hodně věcí od elektroniky, tenkrát u nás ještě neexistovaly dětské notebooky, tam byly za pár dolarů, ale prostě přivézt je nemělo cenu

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
jahoda nepřihl.
07.01.2012 18:26 89.103.156.***
anngirl 07.01.2012 18:12
Zásuvky v USA  

Pěkný večer, chystám se do USA a zajímá mě jak to mají se zásuvkami. Vím, že budu potřebovat adaptér. Zajímá mě jestli mi bude fungovat fén, když na šňůře má napsané pouze napětí 250V, nebo jestli ho mám rovnou nechat doma. Můžete mi doporučit nějaký adaptér? Děkuji za odpovědi.

• Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu