A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

USA - Diskuze

Původní dotaz

Stačí 70 minut na přestup v Londýně a 110 minut v Miami?

02.01.2012 22:29:33 | e007
e007
Řekla bych, že spíš ne, ale nemám s tím zkušenosti, tak mě zajímají názory jiných. Díky za rady:)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mispi 14.09.2017 13:38
Re:  

Pri prestupe v USA si odbavíš formality s ESTOU, zoberieš batožinu a ideš do špecialnej transfer gate, teda nie do letištnej haly

• Blue.blue
Neregistrovaný uživatel
14.09.2017 13:27 90.180.164.***
Re: Stačí 70 minut na přestup v Londýně a 110 minut v Miami?  

70 min. na přestup v Londýně je málo..........ALE! Při cestě do USA z Prahy do Londýna jsme přestupovali 90 min. bylo hodně lidí,bezpečnostní kontrola šla pomalu........Cestou zpět jsme to stihli za 45 min

Neregistrovaný uživatel
13.09.2017 23:39 178.40.150.***

Ahoj, mam asi blbu otazku ale kedze do Usa letim prvykrat a v podstate som este nikdy neprestupovala, tak sa chcem opytay ako to vlastne prebieha pri tom prestupe uz konkretne v USA. Prestupovat by som mala v Miami a ty pises, ze najskor prejdem imigracnou kontrolou a potom si musim vyzdvihnut svoj kufor. A tomuto nerozumiem, ze ked si znova zoberiem barozinu to sa musim potom dostat do tej hlavnej letiskovej haly aby som batozinu znova odovzdala alebo sa to Odovzdava niekde tam uz v casti kde su gates a pod. Ospravedlnujem aa za tuto zvlastnu otazku ale kedze takto daleko letim prvykrat a sama chcem sa radsej vopred pripravit na vsetko

Nikki 03.01.2012 20:18

Nemám přímo zkušenost z přestupem v Miami, ale letěli jsme z Londýna do Miami s přestupem v NY, čas na přestup jsme měli 120min, ale bohužel nám letadlo uletělo. Nikde jsme extra nestáli, žádné fronty nebo čekání na zavazadla, ale prostě stalo se. Už na emigračním na první přepážce, nám řekli, že není možné aby nám prodali letenku mimostátní s tak krátkým přestupem?!?
Vše se nakonec vyřešilo, ale letěli jsme až druhý den, byly to celkem nervy. Tak od té doby jedině s přestupem min 3hodiny. (a navíc ještě nám zavazadla dorazily do Miami o den později :'( :'( )

• Anonym (1)
fiona 03.01.2012 19:08

Záleží na tom, s kým letíš z PRG a na jaké letiště. Pokud s BA a na LHR , tak od 30.10.2011 se přilétá na T3 a lety do USA bývají většinou z T5. Přesun z T3 na T5 může trvat i 50 minut, pokud vyloženě neběžíte, protože je nutno přejet busem. V MIA by snad 110 min mohlo stačit, ovšem zase záleží na tom, jaké fronty budou na imigračním, protože pokud je MIA vaší první zastávkou v USA, tak jednak musíte si vyzvednout kufr, projít imigrační kontrolou a pokud pokračujete, kufr zase u transferového pásu odevzdáte.
Pokud máte více dotazů, klidně mi napiš SZ, z LHR jsem do USA letěla už mnohokrát a v MIA jsem byla 3x, tak třeba bys ještě něco chtěla vědět.

• Anonym (1)
e007 02.01.2012 21:29
Stačí 70 minut na přestup v Londýně a 110 minut v Miami?  

Řekla bych, že spíš ne, ale nemám s tím zkušenosti, tak mě zajímají názory jiných. Díky za rady:)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu