A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

USA - Diskuze

Původní dotaz

Převoz nákladů z USA

13.03.2013 14:14:08 | Lucka22
Lucka22
Ahoj, potřebovala bych převézt 2 motory z USA do Čech. Jsou to jakoby 2 těžké a rozměrné zásilky. Nemáte tip na nějakého osvědčeného dopravce, který by to zvládnul? - bez poškození samozřejmě :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mesi 29.12.2013 10:44:46
Re: Převoz nákladů z USA  

Sháním dopravu opačným směrem. Z ČR do USA, nejlépe západní pobřeží - LA. Asi tak půlku kontejneru (stěhování).

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
23.03.2013 14:55:21 77.87.240.***

ahoj, jestli potřebuješ ještě tu dopravu tak se ozvi. Vozím z USA často a mám kontejner do kterého se to určitě vejde.
Jirka - tel: 777229146, email : usawork@seznam.cz

MajklM 13.03.2013 15:06:25

Ahoj, už jsem to tu psal do jiné diskuze, zkus firmu Damco (http://www.damco.cz). Já jsem potřeboval něco převézt z Asie a vše ok. Tak myslím, že s USA nebudou mít problém. Je to český dopravce, takže komunikace bez problémů.

• Anonym (1)
Lucka22 13.03.2013 14:14:08
Převoz nákladů z USA  

Ahoj, potřebovala bych převézt 2 motory z USA do Čech. Jsou to jakoby 2 těžké a rozměrné zásilky. Nemáte tip na nějakého osvědčeného dopravce, který by to zvládnul? - bez poškození samozřejmě :)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu