A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

USA - Diskuze

Původní dotaz

počasí leden/únor z Miami do Kalifornie

23.06.2016 09:51:48 | panterka
panterka
Dobrý den, chystáme se v lednu 2017 do USA. Nikdy jsme v USA nebyli. Přiletíme do Miami a autem pojedeme až do Kalifornie. Ohledně počasí jsem nějaké informace vyhledala, ale má prosím někdo osobní zkušenost jak tam je? Chceme letět 9.1.do Miami -bude se dát koupat ? Poté jedeme do Orlanda (zábavné parky) a poté přes Luisianu (New Orleans) -TEXAS-NEW MEXIKO- Arizona (Tucson, Phoenix)- LA . Ještě bude zajížďka do Las Vegas. Jaké máme čekat počasí, bude v Kalifornii na koupání? Máme obavy zda jsem vybrali vhodný termín. Děkuji všem za rady
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.04.2017 09:27 31.47.105.***
Počasí v USA  

Sledujte celoroční předpověď počasí v Californii - http://www.meteoprog.cz/cs/weather/California-California/

NikolN 28.08.2016 13:48
Re: počasí leden/únor z Miami do Kalifornie  

Dobrý den, v Kalifornii se nedá moc koupat ani v létě. Voda je velmi studená celoročně a navíc jsou tam nějaké proudy nebo co, díky kterým se člověk může utopit. Tam maximálně smočíte kolena. Pokud máte na mysli bazény, tak ty jsou obvykle vyhřívané.

Já se chytstám do USA v prosinci, do Miami a pak ještě nevím kam přesně, ale tu Kalifornii jsme zavrhli kvůli počasí. Prý spousta parků není přístupná.
V Miami se v lednu trochu ochlazuje, ale pokud vám stačí chladnější voda snad to zvládnete. Někde jsem četla že moře má stabilně celý rok kolem 25 stupňu. Nevím co je na tom pravdy.

panterka 23.06.2016 10:51
počasí leden/únor z Miami do Kalifornie  

Dobrý den, chystáme se v lednu 2017 do USA. Nikdy jsme v USA nebyli. Přiletíme do Miami a autem pojedeme až do Kalifornie. Ohledně počasí jsem nějaké informace vyhledala, ale má prosím někdo osobní zkušenost jak tam je? Chceme letět 9.1.do Miami -bude se dát koupat ? Poté jedeme do Orlanda (zábavné parky) a poté přes Luisianu (New Orleans) -TEXAS-NEW MEXIKO- Arizona (Tucson, Phoenix)- LA . Ještě bude zajížďka do Las Vegas. Jaké máme čekat počasí, bude v Kalifornii na koupání? Máme obavy zda jsem vybrali vhodný termín. Děkuji všem za rady

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu