A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

USA - Diskuze

Původní dotaz

plavba lodí po Karibiku

07.02.2012 08:11:57 | evika01
evika01
Pro ty co chtějí či už absolvovali plavbu po Karibiku zakládám diskuzi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 17:07 109.235.1.***
Plavba po Karibiku  

od Bobina

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 17:04 109.235.1.***
Bobina  

v únoru 2014 krásné letní počasí, super na koupání na ostrovech, večery na palubě byly chladnější a dost větrno. Byli jsme i v říjnu a to byly teploty mnohem vyšší, spíš na koupání než na poznávací výlety a i večery na otevřené palubě teplé. Ráda bych si to zopakovala, přeji krásné zážitky! B.

doktor23 23.08.2017 16:44
Re: plavba lodí po Karibiku  

Pre Lucku 89.24.111.***

Ako píše Blue, európska mutácia je v pohode, ale mispi (tiež prispievateľ) kupuje vraj aj cez americkú verziu, aj keď neviem ako, ešte nám nepovedal :-) pričom tam sú ešte lepšie benefity. Určite to zvládnete aj na vlastnú päsť, ak máte aspoň aké, také skúsenosti.

doktor23 23.08.2017 16:42

Pre 90.179.37.***

Cez Vianoce hrozí, že slniečko nezažijete, ak sa vydáte len na týždňovú plavbu. Čím južnejšie idete, tým lepšie počasie, ale nám sa stalo, že pri plavbe z Miami nám dva dni na mori pršalo. To sa dá dosť ťažko vypočítať. Myslím si, že február je lepší, ale ten vyskúšaný nemám.

Blue.blue 23.08.2017 11:58

;-) přesně to jsem chtěla doporučit, nebo jeho německou mutaci https://www.kreuzfahrtberater.de/

Zkušenost mám s obojím, 100% doporučuji.

Jinak já sháněla Karibik, nakonec koupena plavba s MSC Seaside přes českou CK (koupena jen plavba za velmi dobrou cenu), to už bylo rok před plavbou zde (seascanner) vyprodané ...

Plujeme z MIA na týden v půlce 07/2018 8-)

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 11:17 90.176.4.***

seascanner.com

• Blue.blue
  • doktor23
Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 09:32 89.24.111.***

Zdravím všechny :-)

S přítelem chceme příští rok jako svatební cestu plavbu lodí po Karibiku <3

Chtěli bychom plout v polovině července. Co mě ale zajímá, nechceme přes CK !!!! :-\

Proto se obracím na vás, kteří mají zkušenost s plavbou na vlastní pěst. Chtěli bychom vyplout asi z Miami na Floridě a plout klidně až 2 týdny. Vidět toho co nejvíce. Přes CK to vycházelo na nějakých 40.000/týden/os - tudíž na vlastní pěst to bude podstatně levnější. Zkušenosti s cestováním po světě na vlastní pěst máme. Dokonce jsem to už skoro rezervovala tu plavbu, ale server mě nepustil, jelikož nejsem Američan či Portorikánec :-X :-! .. takže tu loď by mi asi přes ty stránky mohl rezervovat jen Američan. Nebo máte nějaké fígl či zkušenost jak to přejít ? CK to přece taky nějak dělaj :-*

Děkujiiiii

Lucka

Neregistrovaný uživatel
20.08.2017 18:40 90.179.37.***

Dobrý den,
chystáme se do Karibiku a Váháme nad termíny přes Vánoce a polovina února. Jedná se nám o počasí - dostatek sluníčka a koupání :). Má někdo zkušenosti s těmito termíny?
Děkuji za odpověď.

Neregistrovaný uživatel
13.09.2016 19:34 158.255.26.***
Re: Cozumel  

Boli sme na mayských pamiatkách na ostrove Conzumel. Veľmi pekné. Nie je pravda, že tam nič nie je. Stojí to za to pozrieť si to.

Po vylodení sme išli autobusom na pamiatky (fotky by mali byť aj v mojom fotoalbume - Jaso) a poobede sa kúpať. Tak sme strávili deň na ostrove Conzumel. Boli sme loďou Carnival Glory.

Neregistrovaný uživatel
13.09.2016 08:00 212.81.16.***
Re: Cozumel  

Cozumel je skutočne len o plážovej dovolenke, najbližšie pamiatky sú v Tulume, ale to je taký malý chrám netypicky na brehu mora, inak ostatné už je veľmi ďaleko...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu