A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

USA - Diskuze

Původní dotaz

Let USA, Mezipřistání

24.06.2014 21:45:30 | barbora1992
barbora1992
Dobrý den, máte někdo zkušenosti s mezipřistáním v NY? Nebo mezipřistáním někde jinde na americké půdě? Mám zakoupený let Praha-NY-LA, s tím že na mezipřistání mám 2,5 hod. Dá se stihnout za tu dobu další let i s imigračním pohovorem a celní kontrolou? Mám z toho docela obavy, že další let nestihnu..
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.06.2014 05:54 24.165.1.***
Re: Let USA, Mezipřistání  

Riskni to. Je to hodne na nahodne...stihnout to muzes, ale staci maly zpozdeni letadla( je dobry ze letis primym z prahy) , vic letadel zrovna ve fronte na imigracni nebo je muzes vic zajimat a tim se to prodlouzi... Vem si pro jistotu nejaky veci na prevleceni do prirucniho zavazadla ( tvuj kufr nemusi stihnout stejny let jako ty) a vyraz za dobrodruzstvim :)

• Anonym (1)
barbora1992 24.06.2014 21:45
Let USA, Mezipřistání  

Dobrý den, máte někdo zkušenosti s mezipřistáním v NY? Nebo mezipřistáním někde jinde na americké půdě? Mám zakoupený let Praha-NY-LA, s tím že na mezipřistání mám 2,5 hod. Dá se stihnout za tu dobu další let i s imigračním pohovorem a celní kontrolou? Mám z toho docela obavy, že další let nestihnu..

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu