A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

USA - Diskuze

Původní dotaz

divadla v New Yorku

01.06.2014 09:43:50 | bojovníček
bojovníček
Ahoj, prosím můžete mi někdo poradit, kde zakoupit levnější vstupenky do divadel na Times Squa.re a o kolik procent cca mohu ušetřit? Díky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
fiona 02.06.2014 19:07
Re: divadla v New Yorku  

Přímo na Times Square je prodejna zlevněných vstupenek TKTS, dají se tam zakoupit lístky na ten samý večer, s dost velkou slevou. Otevírají ve 14 hod, je lepší se postavit do fronty již tak ve 13-13.30, fronty bývají dlouhé.TKTS je umístěna na horním konci Times Square, je to výrazně označeno, nedá se to nenajít.Již 2x se mi tam podařily koupit lístky na Fantoma opery , 3.řada přízemí, za 45 USD.

bojovníček 01.06.2014 09:43
divadla v New Yorku  

Ahoj, prosím můžete mi někdo poradit, kde zakoupit levnější vstupenky do divadel na Times Squa.re a o kolik procent cca mohu ušetřit? Díky.

• Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu